Gjykata lë në burg vëllain e Shefit të Komisariatit të Dibrës

September 28, 2016 13:46

Gjykata lë në burg vëllain e Shefit të Komisariatit të Dibrës

Gjykata e Tiranës ka lënë në “arrest me burg” vëllain e shefit të komisariatit të Dibrës, Pajtim Aga.

47-vjeçari u kap nga policia e Lezhës . Gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e tij, iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale, një sasi prej 320 gram e dyshuar lëndë narkotike “Kokainë” e paketuar.

September 28, 2016 13:46
Komento

2 Komente

  1. info analitike September 28, 18:47

    Kesaj here “qytetari dixhital” paska pasur te drejte.

    Reply to this comment
  2. Hani pak mos hani shume m.... September 29, 06:11

    Info bytha a thua jane kile dhe jane shenuar gram, apo me kilet dhe tonet merret Kelyshi Kuliqi, nje tjetr b** q** nga Tropoja.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim