Gjykata refuzon kërkesën për lirimin nga arresti shtëpiak për Ndokën dhe Cukon

January 11, 2019 16:51

Gjykata refuzon kërkesën për lirimin nga arresti shtëpiak për Ndokën dhe Cukon

Gjykata per Krimet e Renda refuzon kërkesën për të liruar nga “arresti shtëpiak” dy ish-deputetët Arben Ndoka dhe Arben Cuko.

Dy ish deputetët u arrestuan gjatë operacionit “Vol vo 4” në tetor të vitit 2018. Ndoka, i dyshuar për disa vepra penale mes te cilave “tjetërsim pronash” dhe “falsifikim dokumentesh”, ndërsa Cuko per “korrupsion”.

l.h/ dita

January 11, 2019 16:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*