Gjykata revokon gjykimin e shkurtuar për Mark Frrokun

May 24, 2016 12:28

Gjykata revokon gjykimin e shkurtuar për Mark Frrokun

Gjykata e Tiranës ka revokuar këtë të martë vendimin për gjykim të shkurtuar ndaj Mark Frrokut.

Për rrjedhojë, ish-deputeti i Partisë Socialiste do të vijojë procesin në ngarkim të tij me gjykim normal.

Mark Frroku akuzohet për vrasjen e një shtetasi shqiptar në Belgjikë në vitin 1999, si dhe për ndërtim të paligjshëm dhe fshehje të pasurisë.

May 24, 2016 12:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*