Gjyqtarja e Krujës, Marçela Shehu i nënshtrohet vettingut më 1 qershor

May 28, 2018 16:40

Gjyqtarja e Krujës, Marçela Shehu i nënshtrohet vettingut më 1 qershor

 

Gjyqtarja e radhës që do t’i nënshtrohet procesit të vettingut është Marçela Shehu, gjyqtare në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Kurbin.

Seanca dëgjimore ndaj saj do të zhvillohet më 1 qershor në ora 10:00 në Katin e Dytë të Pallatit të Kongreseve.

Trupa gjykuese do të përbëhet nga Brunilda Bekteshi, Lulzim Hamitaj dhe Olsi Komici.

a.s/dita

May 28, 2018 16:40
Komento

1 Koment

 1. alphade May 28, 17:14

  Pse keshtu do ta beni vettingun ju zoti kryeminister me
  hapin e breshkes ? Cdo jave nje gjyqtar apo prokuror ne
  Vetting. Pika qe s’ju bie atyre qe kane marre persiper kete detyre !!! Kjo do te thote se Vettingu per te krijuar
  organet e drejtesise do te shkojne ne kalendat greke.
  O zot , c’fare mashtrimesh po e pret shqiptarin nga kala-
  verat qe jane ulur kembekryq ne Shqiperi e po gerrmijne
  ne minierat e medha te Afrikes per te ” pnxjerre diaman-
  tet blu”…..Pika qe s’ju bie….Apo duan te shtyjne kohen…!
  Tallje ndaj shqiptareve apo i konsiderojne shqiptaret si
  bushmenet e Afrikes se dikureshme….!?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim