Gjyshja shqiptare i kërkon burrë, ja si i përgjigjet Eleni Foureira

July 31, 2018 17:23

Gjyshja shqiptare i kërkon burrë, ja si i përgjigjet Eleni Foureira

 

Eleni Foureira po korr sukses të madh në Europë me projektin e saj “Fuego” më të cilin u bë e njohur në Eurovision.

Ajo performoi dhe në sheshin Skënderbej para pak ditësh ku ndezi të gjithë publikun shqiptar.

Gjatë intervistës së saj për “Jonida Podcast”, Eleni zbuloi një prej bisedave me gjyshen e saj shqiptare duke i dhënë një përgjigje publike për kërkesën e saj që të ketë një burrë të mirë.

“Unë do them tani në kamera: Nëna dhe gjyshi të puth shumë tek Vlora. Nëna më merr në telefon dhe më thotë: Çupë si je? Duhet të martohesh. Të gjesh një burrë të mirë. Por kur flas me të në shqip, nuk e kuptoj, prandaj i them mamit. Nënë, karrierë tani. Jam fokusuar në atë që po ndodh tani me mua, por nëse do mund të gjesh kohë për të gjitha”, tha Eleni.

Ndërkohë zbuloi se po punon për një projekt anglisht, i cili do të jetë kënga e parë ndërkombëtare që do vijë në treg në shtator.

a.s/dita

July 31, 2018 17:23
Komento

4 Komente

 1. Arben July 31, 18:37

  Po mbiemrin pse e ke nderruar, moj cupe???!!!

  Reply to this comment
 2. Shume Suxsese Elenit July 31, 19:03

  bukur ..
  afrimiteti e ben me te dashur per shiptaret

  Reply to this comment
 3. Lefteri August 1, 18:08

  Bravo Eleni. Ti i perfaqson denjesisht Greqine, Qipron dhe Shqiperine. Uroj vetem suksese.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*