Gledion Rehovica në KQZ: Nuk e kujtoj çfarë ndodhi në policinë italiane, kanë kaluar 20 vite

January 3, 2018 12:58

Gledion Rehovica në KQZ: Nuk e kujtoj çfarë ndodhi në policinë italiane, kanë kaluar 20 vite

Deputeti i LSI, Gledion Rehovica deklaroi sot në KQZ aty ku pritet të vendoset për mandatin e tij, se nuk e mban mend ngjarjen në Itali.

“Kam qenë student dhe me detaje nuk e kujton se pse më ndaluan në stacionin policor se po bëhen 20 vite. Nuk kam menduar të fsheh asgjë. Di që nuk kam pasur urdhër ndalimi, arrestim, gjykim, etj, në Itali ndaj meje”, u shpreh ai.

January 3, 2018 12:58
Komento

6 Komente

 1. Toger Lukashi January 3, 14:52

  Kujtohen kujtohen keto.
  Jane gjera qe nuk harrohen.
  Kjo nuk do te thote qe ti vazhdon te jesh ende dhe sot hajdut dyqanesh, se dhe pjekuria ben punen e vet por ne momentin qe ke para nje tender dhe te tundin para fytyres 100.000 € per favorizim, ketu dyshoj si do veprosh…

  Reply to this comment
 2. ??? January 3, 15:23

  Raste te tilla te vecanta te ngelin ne mendje per tere jeten. Ky genjen se ka arsye per te genjyer dhe njerez te tille nuk mund te perfaqesojne popullin.

  Reply to this comment
 3. Adih January 3, 16:40

  Keta te Lesh e Lise ,shumat e vjedhjeve deri ne 700 mije EURO ,i harrojne ,kurse ciper kesaj shume e mbajne mend ..Hyt ho kancer shqiptar ,qe po pengoni zhvillimin shqiptqr ..

  Reply to this comment
 4. prizem January 3, 16:43

  Fare thjeshte, nje kerkese pepinove per letrat e atjeshme dhe fresko kujtesen jashte parlamentit…

  Reply to this comment
 5. Adih January 3, 17:22

  ..

  Reply to this comment
 6. Like sheiku i skraparit January 4, 12:32

  E mban mend si cecua ti,por kujton se do e hane kete “shpikje” tenden te tjeret.Keshtu te kane keshilluar ne mos avokatet,Muniu me te tjeret mjeshtra te leshelise.Jo vetem te tilla ngjarje qe nuk mund te fshihen nga kujtesa e njeriut ,por dhe episode te parendesishme per te tjeret.Por ti je shejtan budalla,si dhe shume nga ju te leshelise.Se mos e dije ti atehere se makinacionet e likes se 7%-cit do te te kalkulonin ne te ardhmen per te te bere deputet!!!Me nje “ndershmeri” te tille nuk duhet te jete dikush deputet,sepse mire kete qe e ben hash ti,po ku ta dime ne se sa te tilla hinere ke bere ti (apo do besh) dhe nuk jane bere te njohura?Palo parti kjo leshelija,te gjithe njesoj.Ajo tjetra qe demonstronte perpara parlamentit,u gervish pak,e pa gjithe shqiperia ne video dhe ulerinte publikisht se gjoja e kishte rrahur policia! Bastarde jeni qe nga like-Monika,Petrit -Bufi e Luan-fatkeqesia e partise…Ne zgjedhjet e radhes besoj se poopulli do beje kujdes qe parlamentin ta shikoni nga televizori!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*