Godelli dështon në Europian, tërhiqet në stilin e shtytjes

March 29, 2018 20:54

Godelli dështon në Europian, tërhiqet në stilin e shtytjes

 

Pas dështimit në stilin e shkëputjes, duke mos e ngritur asnjëherë shtangën, peshëngritësi shqiptar, Daniel Godelli është tërhequr nga gara duke mos marrë pjesë në stilin e shtytjes.

Daniel Godelli e ka mbyllur në mënyrën më të keqe kampionatin Europian të peshëngritjes që zhvillohet në Bukuresht të Rumanisë.

Pas 3 tentativave të dështuara në stilin e shkëputjes, peshëngritësi shqiptar ka ndjerë dhimbje në krahun e tij të majtë, çka ia ka bërë të pamundur vijimin e garës.

a.s/dita

March 29, 2018 20:54
Komento

1 Koment

  1. demo March 30, 03:19

    Rrofte ndershmeria.I ndershmi zhytet,por nuk mbytet.
    Te gjithe rrugacet qe arriten rezultate klamoroze me DOPING,deshtuan.Mbijetoji hirushja i ndershem,qe gjithcka e ka me djerse dhe sakrifice[-Briken Calja.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*