Goditën dy policët e rrugores, pranga të rinjve

June 27, 2016 10:23

Goditën dy policët e rrugores, pranga të rinjve

Dy të rinj janë arrestuar nga policia e Tiranës. Gjatë fundjavës Ledio Mehidri, 23 vjeç dhe Eduart Çedja, 25 vjeç kanë rrahur dy efektivë të policisë rrugore.

Ngjarja ka ndodhur tek “Rruga e Elbasanit”. Ata janë ndaluar nga efektivët pasi kishin shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. Pas debateve dy të rrinjtë kanë goditur punonjësit e policisë L. L., 25 vjeç, dhe D. S., 34 vjeç. Është dashur ndërhyrja e forcave “Shqiponja” për të neutralizuar të rinjtë, që më pas janë arrestuar.

June 27, 2016 10:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*