Goditi një djalë, Trejsi pendohet: Më vjen turp nga vetja

March 28, 2018 23:11

Goditi një djalë, Trejsi pendohet: Më vjen turp nga vetja

E ftuar në “Top Show Magazine”, Trejsi Sejdini i është rikthyer edhe një herë videos së publikuar rreth 4 vite më parë në rrjetet sociale, ku ajo shfaqet duke goditur një djalë.

Vajza, e cila tashmë është në moshën 17 vjeçare, tregon se është penduar për atë që ka bërë dhe menjëherë i ka kërkuar falje djalit.

“Kur ka ndodhur kjo video, unë kam qenë vetëm 13 vjeç. Por që në moment i kam kërkuar atij djalit falje. Realisht më vjen turp kur e shikoj atë video. Por shyqyr që nuk më ka dalë fytyra, që kam fytyrë të vij sot këtu”, thotë Trejsi.

Më tej, vajza tregon se është studente, ndërsa merret edhe me modeling.

a.s/dita

March 28, 2018 23:11
Komento

4 Komente

 1. C'a bohet kshtu March 29, 09:20

  Trejsi fakultetin e dyte ndjek ate “Kar Han”

  Reply to this comment
 2. tirana ime March 29, 09:36

  Po kur kjo eshte 17 vjec a me thote dikush si ka mundesi i jep automjetit kjo studentja e kartores?

  Reply to this comment
 3. vlora.vlora March 29, 12:12

  Ha ha kane mesuar baxhellat fjalen modele ,

  Reply to this comment
 4. MH March 29, 22:54

  Si ka mundesi 17 vjec e studente!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  E ka fillue shkollimin qe 3 vjece pa hyre ne program shkollimi francez.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*