Goditi punonjësin e Hipotekës, arrestohet 44-vjeçari nga Pogradeci

July 22, 2018 16:16

Goditi punonjësin e Hipotekës, arrestohet 44-vjeçari nga Pogradeci

Një 44-vjeçar nga Pogradeci është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka goditur me grushta punonjësin e Hipotekës në këtë qytet.

Në pranga është vendosur 44-vjeçari Mond Mekolli, banues në fshatin Buçimas.

Ndërsa punonjësi i zyrës së ZVRPP-së raportohet se është shtetasi 31-vjeçar me inicialet E.P.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pogradec, për veprime të mëtejshme proceduriale.

s.a/dita

 

July 22, 2018 16:16
Komento

2 Komente

  1. nxireni nga burgu heroin ! July 22, 17:52

    ah, sikur të kisha një fuqi e grusht të fortë ,për të goditur tërë kriminelët e hipotekave të shqipërisë ,kjo do të ishte me vlera për të goditur tërë pushtetin e klasës dhyer politike që vodhi e tjetërsoi pronën ,dhe mori zvarr popullin e ndershëm për 27 vjet në dyer të maskarejve të hipotekave dhe gjykatave !.

    Reply to this comment
  2. tom July 23, 11:44

    nxireni nga burgu dhe beheni drejtor policie ne pogradec trimin.Ka goditur nje pjestar te zyrave nga ku vidhet prona e popullit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*