Goditi punonjësin e policisë, pranga 29 vjeçarit nga Fieri

December 12, 2017 10:38

Goditi punonjësin e policisë, pranga 29 vjeçarit nga Fieri

Një 29 vjeçar ka rënë në pranga pasi ka kundërshtuar me dhunë dhe ka goditur punonjësin e policisë.

Burime zyrtare nga Policia e Fierit bëjnë me dije se është arrestuar 29 vjeçari Mikel Salillari, banues në lagjen “Kastriot” Fier.

Materialet ndaj këtij shtetasi i kanë kaluar Prokurorisë pranë gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, parashikuar nga Neni 236/2 i Kodit Penal.

December 12, 2017 10:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*