“Goditja” e katërt brenda pak orëve, Partizani merr talentin e Skënderbeut

July 5, 2019 13:54

“Goditja” e katërt brenda pak orëve, Partizani merr talentin e Skënderbeut

Partizani nuk po di të ndalet.

Të kuqtë kanë zyrtarizuar futbollistin e katërt të ditës së sotme. Pas Ekuban, Belicës dhe Brown, me kampionët ka firmosur edhe portieri Aldo Teqja.

Talenti i portës së Kukësit dhe Skënderbeut ka rënë dakord me kushtet e ofruara nga kryeqytetasit.

24 vjeçari ka firmosur për 1 sezon me Partizanin, duke hedhur pas krahëve eksperiencën 3 vjeçare në Korçë.

j.l./ dita

July 5, 2019 13:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*