Goditja në tru, ish ministri i Mbrojtjes vijon të jetë në gjendje të rëndë

March 24, 2018 16:02

Goditja në tru, ish ministri i Mbrojtjes vijon të jetë në gjendje të rëndë

Ish-ministri i Mbrojtjes, Luan Hajdaraga vazhdon të jetë i shtruar në reanimacionin e neurologjisë në QSUT.

Mjekët thonë se gjendja e tij vijon të mbetet e rëndë dhe se nuk ka ndryshim gjatë 24 orëve.

Në situata të tilla kur kemi të bëjmë me goditje në tru, mjekët thonë se 48 orët e para përcaktojnë edhe ecurinë e pacientit.

Luan Hajdaraga pësoi ishemi teksa ishte duke u kthyer në Shqipëri nga Struga, aty ku jepte leksione në universitet. Ai ka qenë Ministër i Mbrojtjes gjatë kohës së luftës në Kosovë. e.r./dita

March 24, 2018 16:02
Komento

2 Komente

  1. shqip March 24, 17:35

    I urojme sherim te shpejte Prof. Luan Hajdarages.

    Reply to this comment
  2. Adih March 24, 18:57

    I urojme sherim Luanit ,por ne Maqedoni ,rinte me te shumten e kohes me te gjithe politikanet maqedonas ,opozite maxhorance ,ndoshta i mbaroi sherbimi ,negativ a pozitiv nuk e di sinqerisht ??? Mesimi ne fakultet ishte nje ???????´´Edhe ne diktature sish aq keq me keto pune ??Megjithate i lutemi zotit tja hedhe kesaj here .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*