Gomone me 424 kg drogë në Greqi, kapet skafisti shqiptar

March 1, 2018 09:31

Gomone me 424 kg drogë në Greqi, kapet skafisti shqiptar

Një gomone me drogë është kapur sot pas mesnate në plazhin e Platarias në Igumenicë të Greqisë.

Mësohet se operacioni është zhvilluar nga policia shqiptare në bashkëpunim me atë greke.

Në gomone ndodheshin 36 pako me 424 kg marijuanë ndërsa në pranga ka rënë skafisti shqiptar, një-42 vjeçar.

Shqiptari është arrestuar teksa ka tentuar të nxjerrë drogën nga gomonia dhe ta hidhte në breg.

l.h/ dita

March 1, 2018 09:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*