Grabitësi i armatosur del nga dyqani me sy të nxirë! (Video)

April 10, 2016 10:15

Grabitësi i armatosur del nga dyqani me sy të nxirë! (Video)

Në Swansea të Walesit, një grabitës i armatosur ka hyrë në një dyqan dhe i ka kërkuar shitësit t’i japë paratë.

Mirëpo, David Janiszewski jo vetëm se nuk ka marrë asnjë monedhë, por ka dalë nga dyqani me dy sy të nxirë.

I varuri nga droga, është rrahur me nga Jordan Athernought, i cili ishte duke vendosur disa mallra në rafte.

Në xhirimin e kamerës së sigurisë, shihet 24-vjeçari duke i drejtuar armën shitësit, por ky i fundit i kundërvihet fizikisht duke e qëlluar në fytyrë dhe kokë me ambalazhin e pijes energjike.

David po trajtohet në spital me hundë të thyer, Policia e ka intervistuar dhe liruar 19-vjeçarin Jordan, i cili u vetëmbrojt nga sulmuesi.

 

 

April 10, 2016 10:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*