Grabitet dyqani në Lezhë, vidhet kasaforta dhe disa telefona

August 25, 2017 09:26

Grabitet dyqani në Lezhë, vidhet kasaforta dhe disa telefona

 

Një pikë elektroshtëpiakesh dhe veglash elektronike ne qytetin e Lezhës, ka rënë pre e grabitësve në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Pamjet janë filmuar nga kamerat e sigurisë, ku duket se grabitësit kane qenë dy persona të maskuar të cilët kanë thyer derën.

Ata kanë marrë kasafortën dhe disa telefona.

Ndërkaq, policia ka shkruar menjëherë në vendngjarje, ku ka nisur hetimet.

August 25, 2017 09:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*