Grabitet karburanti në Fier, largohet autori i maskuar

September 23, 2018 16:37

Grabitet karburanti në Fier, largohet autori i maskuar

 

Një karburant në qytetin e Fierit ka rënë pre e grabitësve ditën e stome.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “8 shkurti” ku një person ende i paidentifikuar ka vjedhur xhiron ditore të karburantit.

“Më datë 23.09.2019, në lagjen “8 shkurti”, një person ende i pa identifikuar i ka marrë lekët e xhiros rojës së një karburanti. Punohet për sqarimin e rrethanave te ngjarjes, saktësisë së informacionit, identifikimin dhe kapjen e autorit,” njofton policia.

Nuk dihet nëse autori ka qenë i armatosur apo jo, por sipas dëshmitarëve ka qenë i maskuar me kapuç.

Ndërkohë policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për marrjen e dëshmive.

l.h/ dita

September 23, 2018 16:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim