Grabitet kazinoja pranë stadiumit “Dinamo”

Redaksia Online June 21, 2013 08:27

Grabitet kazinoja pranë stadiumit “Dinamo”

Një kazino në rrugën Sulejman “Delvina”, pranë stadiumit “Dinamo” është grabitur sot në mëngjes në Tiranë.

Nga të dhënat e para mendohet se dy grabitësit kanë qenë me motor.  Ata janë futur brenda në kazino dhe pasi kanë marrë paratë kanë mbyllur punonjësit brenda.

Më pas janë larguar në drejtim të urës Vasil Shanto, për tu larguar në drejtim të rrugicave.

Gazetari Arsen Rusta informon se shuma e grabtiur mendohet të jetë rreth 1 milionë lekë të reja. Grupi hetimor me të mbërritur në vendin e ngjarjes ka sekuestruarkamerat e sigurisë si dhe po merr në pyetje punonjësit e kazinosë

Redaksia Online June 21, 2013 08:27
Komento

1 Koment

  1. beni June 21, 09:46

    Hallall ju qofte vidhini qe te gjitha,po te jeni te zotet se keshtu e duan edepsezet,qe kerkojn ti rjepin me lezet kurrvat e kurvaret!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*