Grabitet me armë e maska kazinoja në qendër të Fierit

Redaksia Online June 1, 2013 09:19

Grabitet me armë e maska kazinoja në qendër të Fierit

Një grabitje me armë ka ndodhur mesnatën e kaluar në qytetin e Fierit. Persona të armatosur dhe me maska kanë grabitur një kazino në qendër të qytetit një shumë prej 500 mijë lekësh të vjetra.

Punonjësit kanë lajmëruar menjëherë policinë, e cila ka nisur punën për identifikimin e autorëve të ngjarjes. Uniformat blu kanë sekuestruar edhe kamerat e sigurisë, në funksion të hetimit.

Redaksia Online June 1, 2013 09:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*