Grabitet me armë kambisti në Cërrik

September 1, 2018 10:10

Grabitet me armë kambisti në Cërrik

Në orët e para të mëngjesit një kambist është grabitur nga një person i armatosur dhe i maskuar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:40 në lagjen nr.1, Cërrik , kur siç deklaron kambisti i grabitur, 51-vjeçari me inicialet A.N, në momentin që ka futur lekët në makinë, në afërsi të mjetit një person i pa maskuar dhe me një armë dyshohet pistoletë i ka kërkuar lekët, ku dhe i ka marrë.

Menjëherë në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor ku po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

o.j/dita

September 1, 2018 10:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*