Grabitet nën kërcënimin e armës një “Benz ML”, plagoset drejtuesi

July 14, 2016 23:42

Grabitet nën kërcënimin e armës një “Benz ML”, plagoset drejtuesi

Një person i pa identifikuar dyshohet se mbrëmjen e sotme i ka vjedhur mjetin tip “ML” dhe ka plagosur lehtë në këmbë me armë zjarri, drejtuesin e tij, me iniciale Th. N.

Ngjarja ndodhi poshtë digës së Liqenit Artificial, afër hotel “Dinastia”.

Drejtuesi i mjetit është dërguar drejt spitalit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Ndërkohë janë ngritur pika kontrolli, si dhe janë njoftuar edhe policitë e qyteteve të Durrësit, Lezhës e Krujës, me qëllim ngritjen e pikave të kontrollit, për kapjen e autorit.

July 14, 2016 23:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?