Grabitet një market në kryeqytet

May 18, 2018 15:52

Grabitet një market në kryeqytet

 

Të paktën tre persona kanë grabitur gjatë orëve të natës një market në kryeqytet, në zonën e Komunës së Parisit.

Autorët mësohet se kanë thyer xhamat e marketit dhe arritur të marrin kasafortën.

Nuk dihet ende sasia e parave që ndodhej në të.

Për ngjarjen është ngritur një grup hetimor, që po punon për identifikim dhe kapjen e autorëve.

a.s/dita

May 18, 2018 15:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*