Grabitet njësia 5, agresorët plagosin rojen me armë

Redaksia Online March 20, 2013 20:19

Grabitet njësia 5, agresorët plagosin rojen me armë

Grabitet me armë kasaforta e njësisë bashkiake numër 5 në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë ndërkohë që sot është njoftuar nga policia e kryeqytetit.
Dy personat kanë hyrë brenda ambjenteve të njësisë bashkiake dhe kanë plagosur me armë zjarri rojën e institucionit. Pasi kanë hyrë në zyrën e financës ata kanë marrë paratë nga kasaforta, çelësi i së cilës ishte në zyrë.

Nga burime të policisë, mësohet se shuma e grabitur ka qenë rreth 100 mijë lekë. Oficerët e krimeve kanë filluar hetimet për të identifikuar autorët e grabitjes dhe arrestimin e tyre.

Redaksia Online March 20, 2013 20:19
Komento

1 Koment

  1. sopiqoti March 21, 09:02

    PO ME PERFITUESIT NEVOJTAR TE ASISTENCES CFAR DO TE BEHET?SOT ESHTE DITA E SHPERNDARJES.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?