Grabitet një pikë kredidhënieje në Tiranë

August 6, 2019 17:14

Grabitet një pikë kredidhënieje në Tiranë

Një pikë kredidhënieje të vogla është grabitur në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Muhamet Gjollesha”

Sipas informacioneve të para mësohet se një person i maskuar, nën kërcënimin e një arme zjarri të tipit pistoletë ka marrë një sasi parash dhe më pas është larguar me vrap.

Në ndjekje të autorit janë vënë shërbimet e Policisë “Shqiponjat”, Patrulla e Përgjithshme dhe Forca e Posaçme Operacionale e DVP Tiranë.

Grupi hetimor po vëzhgon kamerat për të identifikuar autorin.

j.l./ dita

August 6, 2019 17:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim