Grabitet shtëpia e xhaxhait të zv/drejtorit të policisë

May 7, 2014 11:30

Grabitet shtëpia e xhaxhait të zv/drejtorit të policisë

Banesa e xhaxhait të zv.drejtorit të Policisë së Shtetit Sokol Bizhga, u grabit pasditen e djeshme. Burimet e policisë thanë se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Shyqyri Ishmi” në Tiranë, ndërsa në momentet e grabitjes në shtëpi nuk ka patur njeri. Ndërkaq, mësohet se shuma e grabitur është rreth 1 milionë lekë të vjetra, ndërsa mësohet se menjëherë kanë nisur hetimet dhe nga disa gjurmë të lëna nga grabitesit, është bërë i mundur identifikimi i tyre dhe janë shpallur në kërkim.

 

May 7, 2014 11:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim