Grabiti automjetin dhe u aksidentua, prangoset për 30 minuta

February 12, 2016 17:01

Grabiti automjetin dhe u aksidentua, prangoset për 30 minuta

Një shtetasi nuk i eci edhe aq mirë grabitja e një automjeti.

Vetëm 30 minuta më vonë përfundoi në prangat e policisë. Ngjarja ndodhi në Vorë, ku u arrestua shtetasi Musa Xhauri, 21-vjeç, banues në Tiranë.

Ky shtetas ka grabitur një automjet tip Benz në fshatin MArikaj në pronësi të një 58-vjeçari. Me të marrë njoftimin, policia shkoi në vendin e ngjarjes ku nisi punën për kapjen e autorit.

Pasi ka identifikuar vendndodhjen e makinës është vënë në ndjekje duke e ndaluar pranë mbikalimit në Kamzë.

I riu e ka drejtuar me shpejtësi të lartë automjetin duke përfunduar jashtë rruge. Nuk ka pësuar lëndime nga përplasja e lehtë. Policia e arrestoi më pas. /Dita/

 

 

February 12, 2016 17:01
Komento

2 Komente

  1. Arturi February 12, 17:39

    A ka ndonjeri ndonje sapun te lire per Musane?

    Reply to this comment
  2. garipi February 13, 02:46

    le te perdori vaj makine te perdorur, shume, shume do e nxije pak atje te vendi, por punen do ja bej njelloj si sapuni

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim