Grabiti dy pula dhe një gjel, përfundon në burg

June 10, 2017 18:59

Grabiti dy pula dhe një gjel, përfundon në burg

Një burrë në Kavajë ka përfunduar në burg për dy pula dhe një gjel. Shtetasi me iniciale S.K, 64 vjeç, u arrestua dy ditë më parë pasi dyshohet se ka grabitur pulat në Kavajë.

Burri banues në Peqin ishte dënuar edhe më herët nga drejtësia.

Po punohet për dokumentimin e plotë të ngjarjes, ndërsa materialet i kanë kaluar Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

June 10, 2017 18:59
Komento

4 Komente

 1. Drejtesia do behet per ju o kriminele e te superkorruptuar ,qe nga te pa breke ju la dita dhe miljonere ju ngrysi nata. June 10, 20:01

  Cfar drejtesie ka Shqiperia,per grabitjen e dy pulave dhe nje gjeli,grabitesi perfundon ne burg,kurse per miljonat q grabisin politikane e qeveritare me fuqine e pushteteve qe len pas mijra viktima te rradhes,keto palo gjykates vazhdojne te heshtin duke u bere pale me krimin,qe do te thote bashkefajesi.Cudia e drejtesise shqiptare,per dy pula e nje kaposh ne burg,per mijona dollare te grabitura nga politikane e zyrtare,drejtesia jep viston per te rikandiduar per deputet,minster dhe pse jo per president,e kryeminister,dhe kryegjykates,nje marri e shkuar marrise nje bashkefajesi.

  Reply to this comment
 2. Arben June 10, 20:59

  NORMALE FARE.

  TE FATUROSH 100,000 KECAPE FIKTIVISHT, PER NGA 40 EURO COPA = 40 MILION EURO BEHESH MINISTER ETJ ETJ ETJ.

  TE NA E RRUAJ POPULLI SHQIPETAR, TRIM DHE HEROIK.

  I KA HAK TE GJITHA, SEPSE I TILLE ESHTE DHE KETA VOTON.

  Reply to this comment
 3. XXXL June 11, 05:53

  Kete qyrravec hajdut nuk e pranon as LSI, turp qe ben te tilla vjedhje,qesharak.

  Reply to this comment
 4. Z/K June 11, 13:35

  Ky nuk i ka vjedhur.Por ka patur iden per te bere eksperiment me nji treshe intime.Dhe Kaq.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?