Grabiti një bankë pas sherrit me gruan: Më mirë në burg, se me të

September 10, 2016 11:17

Grabiti një bankë pas sherrit me gruan: Më mirë në burg, se me të

Një 70-vjeçar nga Kensas City ka vendosur të grabisë një bankë dhe në vend që të arratisej,ai u dorëzua tek punonjësi i bankës.

Pas ardhjes së policisë, ai shpjegoi ngjarjen duke u arsyetuar që ngjarja ka nisur pas një sherri me gruan në shtëpi.

Protagonisti i ngjarjes së ndodhur të premten e kaluar, siç raporton Reuters, quhet Lawrence John Ripple dhe kur u arrestua nga policia u justifikua me fjalët, “Më mirë të shkoj në burg se sa të rri një orë më shumë në shtëpi me time shoqe”.

Gjatë grabitjes, ai mori 3000 dollarë të cilat iu gjetën nga policia, teksa ai po priste.

 

38061ba100000578-0-image-a-70_1473263727489

September 10, 2016 11:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim