Grabiti një makinë në Tiranë, por shihni ç’i ndodh 56 vjeçarit

November 12, 2017 18:55

Grabiti një makinë në Tiranë, por shihni ç’i ndodh 56 vjeçarit

Një 56 vjeçar ka vjedhur dje në Tiranë një automjet tip “Benz’ i cila ishte në pronësi të një firme.

Shtetasi me inicialet XH.L gjatë përpjekjes për tu larguar sa më shpejt nga vendi i ngjarjes është përplasur me një automjet tip “Land Rover” me drejtues 29 vjeçarin Z.K., në zonën e Medresesë.

Forcat policore kanë shkuar në vendngjarje ku është zbardhur dhe e vërteta mbi mjetin e vjedhur.

56 vjeçari u arrestua dhe është në pritje të gjykimit.

November 12, 2017 18:55
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*