Grabitja në Prokurorinë e Durrësit, arrestohen 3 të dyshuar

May 25, 2018 09:24

Grabitja në Prokurorinë e Durrësit, arrestohen 3 të dyshuar

 

Tre persona së bashku më rojen e Prokurorisë janë ndalur ditën e sotme si të dyshuar të grabitjes në Prokurorinë e Durrësit.

Në pranga kanë rënë shtetasit Artur Isa 48 vjeç banues në Sukth, Besnik Bushi 54 vjeç banues në lagjen nr7 në Durrës dhe Nias Lena, 56-vjeçari me detyrë roje të SHPSF Frideus Secyrity.

Prokuroria e Durrësit u grabit një ditë më parë, ku u vodhën disa dosje korrupsioni në zyrën e prokurorit të Task Forcës, Afrim Shehu, si dhe u morën pajisje elektronike në dhomën e serverit të kamerave të sigurisë.

l.h/ dita

May 25, 2018 09:24
Komento

1 Koment

  1. Mark .U.K May 25, 18:39

    Shkoni e ndaloni njers kot se koti demek bem dicka.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim