Gramsh/ Automjeti bie në 40 metra thellësi, nxirret një trup i pajetë, dyshohet për disa të tjerë

May 18, 2020 14:17

Gramsh/ Automjeti bie në 40 metra thellësi, nxirret një trup i pajetë, dyshohet për disa të tjerë

Një aksident fatal ka ndodhur në aksin Gramsh- Cërrik pasi një automjet ka përfunduar në liqenin e Banjës ku deri tani mësohet se ka një viktimë të moshës 50- vjeçare.

Deri tani nuk dihet se sa persona kanë qenë në automjet por zjarrfikëset po punojnë për nxjerrjen e automjetit.

Ndërkohë vendi ka ndodhur në një shesh pushim dhe nuk dihen shkaqet se pse automjet ka përfunduar në liqen. Automjeti përfundoi në një thellësi 40 metra në liqen.

l.h/ dita

May 18, 2020 14:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim