Gramsh, mbytet një e mitur në liqenin e Banjës

August 17, 2018 18:53

Gramsh, mbytet një e mitur në liqenin e Banjës

Një vajzë 11-vjeçare është mbytur pasditen e së premtes pasi ka rënë aksidentalisht në liqenin e Hidrocentalit të Banjës.

A.T., 11 vjeç, ishte banuese në fshatin Trashovic të Gramshit.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, grupi hetimor dhe polumbarët, të cilët kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e trupit të pajetë.

o.j/dita

August 17, 2018 18:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*