Gramsh/ Përmbyset autoboti, evitohet shpërthimi

October 27, 2017 09:14

Gramsh/ Përmbyset autoboti, evitohet shpërthimi

Një autobot gjigant me targa turke është përmbysur ditën e djeshme në fshatin Mashan të Gramshit, ndërsa drejtuesi i autocisternës ka shpëtuar.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e repartit të Zjarrfikëses të cilat kanë evituar shpërthimin e cisternës.

Në vendngjarje shkoi edhe policia e cila ka kryer veprimet përkatëse dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Sipas hetimeve të para dyshohet se shkaku ka qenë humbja e ekuilibrit të autobotit.

October 27, 2017 09:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim