Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij shkëlqejnë në ndarjen e çmimeve të FIFA-s

October 24, 2017 11:13

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij shkëlqejnë në ndarjen e çmimeve të FIFA-s

Mbrëmjen e së hënës është zhvilluar ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘Fifa Football Awards 2017’ në Londër, Angli.

Midis futbollistëve të famshëm si Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Neymar, në event ishte dhe futbollisti shqiptar Granit Xhaka i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Leonita Lekaj.

Çifti shkëlqeu gjatë mbrëmjes madhështore në London Palladium.

Graniti u shfaq në tapetin e gjelbër i veshur me kostum të zi ndërsa bashkëshortja e tij me fustan të kuq.

October 24, 2017 11:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*