Greqi, aksidentohet në punë, vdes 40-vjeçari shqiptar

May 18, 2015 08:13

Greqi, aksidentohet në punë, vdes 40-vjeçari shqiptar

Një 40-vjeçar shqiptar me banim në Greqi ka humbur jetën pas një aksidenti në punë.

Viktima ishte duke punuar në hapjen e një kanali dhe një masiv dheu e ka zënë poshtë.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Kopanaqi, në afërsi të Kallamatës.

May 18, 2015 08:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin