Greqi, humb jetën emigranti shqiptar, i shembet çatia mbi kokë

December 22, 2017 12:33

Greqi, humb jetën emigranti shqiptar, i shembet çatia mbi kokë

Një emigrant shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nestan, Arcadia të Greqisë.

Sipas mediave vendase, shqiptari humbi jetën pasi iu shemb çatia e një banese në të cilën po punonte për ta rikonstruktuar, së bashku me një punëtor tjetër, shtetas grek.

Mësohet se kolegu i tij grek mbeti po ashtu nën rrënojat e vjetra të shtëpisë, por arriti të mbijetonte dhe ndodhet i shtruar në spital.

Autoritetet i kanë nxjerrë ata me shumë vështirësi, pas disa orësh nën rrënojat e banesës së vjetër.

December 22, 2017 12:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*