Greqi, kapet 1 ton kanabis në ishullin Kythira

August 11, 2017 12:54

Greqi, kapet 1 ton kanabis në ishullin Kythira

Një sasi prej më shumë se 1 ton kanabis është sekuestruar në orët e fundit nga roja bregdetare greke.

Konfiskimi është bërë në një gomone në hapësirën detare në afërsi të ishullit Kythira, në jug të gadishullit të Peloponezit.

Autoritetet lokale njoftojnë se një shtetas shqiptar është arrestuar lidhur me lëndën narkotike, e cila dyshohet se kishte si destinacion Athinën.

Gjithësesi, operacioni është ende në vijim dhe detaje të tjera pritet të publikohen më vonë.

August 11, 2017 12:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim