Greqi, pranga shqiptarit me 160 kg marijuanë në makinë

May 6, 2014 08:56

Greqi, pranga shqiptarit me 160 kg marijuanë në makinë

Një shqiptar 25 vjeç u arrestua në Greqi, pasi u kap me 160 kg marijuanë në makinën me të cilën po ushëtonte. Ai e pikasi postbllokun e policisë dhe braktisi makinën, por u arrestua pasi u ndoq nga policia. Droga u kap në Igumenicë, ku në bagazhin dhe  ndenjësen e pasme të makinës janë gjetur 155 pako me marijuanë, me peshë 159 kg dhe 446 gramë. Shqiptari pranoi se do ta dërgonte në Athinë, në këmbim të një pagese dhe se ishte thjesht korrier.

 

 

 

 

 

May 6, 2014 08:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin