Greqi, shtyhen deri në fund të qershorit lejet e qëndrimit për emigrantët

February 2, 2018 17:41

Greqi, shtyhen deri në fund të qershorit lejet e qëndrimit për emigrantët

Shtyhen deri në fund të qershorit lejet e qëndrimit të emigrantëve në Greqi.

Bëhet fjale për lejet që kanë skaduar pas 18 dhjetorit 2017 dhe do të skadojnë deri me 28 shkurt 2017, raporton Ora News.

Vendimi erdhi pas defektit në sistemin kompjuterik të Ministrisë së Emigracionit që ende nuk është riparuar. e.k/dita

February 2, 2018 17:41
Komento

1 Koment

  1. PA EMER February 3, 13:52

    lexohini ato qe shkruani se na terbuat ..!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim