Greqi, vetëvritet 58-vjeçari shqiptar

July 6, 2017 17:34

Greqi, vetëvritet 58-vjeçari shqiptar

Një 58-vjeçar shqiptar, me banim në Kalkidha të Greqisë, ka zgjedhur t’i japë fund jetës për të shpëtuar nga problemet e shumta.

Policia greke ka deklaruar se ende nuk dihen shkaqet e vetëvrasjes së 58-vjeçarit, baba i tre fëmijëve, por banorë të lagjes kanë deklaruar se bëhet fjalë për probleme ekonomike dhe familjare.

Të cituar nga mediat helene, banorët e zonës ku jetonte shqiptari janë shprehur të shokuar nga ngjarja, duke thënë se ai ishte një njeri i qetë që nuk kishte shkaktuar kurrë probleme.

Trupi i tij u gjet i pajetë nga familjarët, në orët e para të mëngjesit në banesën e tij. Kufoma është dërguar për ekspertizë mjekoligjore, ndërkohë që policia e Kalkidhës ka hapur një hetim.

July 6, 2017 17:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim