Greqia shtyn deri më 14 gusht memorandumin për bllokimin e kufirit me Shqipërinë

July 31, 2020 13:43

Greqia shtyn deri më 14 gusht memorandumin për bllokimin e kufirit me Shqipërinë

Qeveria greke ka vendosur shtyrjen e memorandumit për bllokimin e kufirit me Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut dhe Turqinë deri në datën 14 gusht.

Sipas qeverisë greke deri në daten 14 do të lejohet kalimi vetëm për kategoritë që lejoheshin më parë, pra personat që kanë leje qëndrimi, shtetasit grekë dhe anëtarët e familjeve të tyre.

 

o.j/dita

July 31, 2020 13:43
Komento

1 Koment

  1. Gzim Kulufi July 31, 18:56

    Sklleverit moderne te puneve sezonale te mos merakosen! Ata nuk i ze virusi, ndaj u jepet leja pa probleme!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim