Grida dhe Selami, kandidatët kryesorë për PD-në e Tiranës?

July 20, 2014 13:44

Grida dhe Selami, kandidatët kryesorë për PD-në e Tiranës?

Grida Duma dhe Eduard Selami pritet që të jenë kandidatët kryesorë për kreun e PD-së.

Ndërkohë, kandidati i tretë, por më pak i favorizuar, mund të jetë Kreshnik Çolalku.

Kjo pohohet nga gazeta “Sot”.

Sipas gazetës, do të jenë plot 200 kandidatë për nëndegët e kryeqytetit.

Prej kohësh flitet se Duma është e përzgjedhura e Bashës për të drejtuar kryeqytetin, por deri më tani nuk ka dalë asnjë kandidat hapur.

PD e Tiranës aktualisht drejtohet nga Aldo Bumçi./b.l

 

July 20, 2014 13:44
Komento

1 Koment

  1. shqip hesapi July 21, 03:49

    Une jam dakort per Dumen se do te beje dumbmadumba me nderkombetaret se bashku me Lulin neper bote

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*