Grida Duma komenton kritikat e Berishës: Unë nuk i shkel parimet e mia

September 16, 2017 17:58

Grida Duma komenton kritikat e Berishës: Unë nuk i shkel parimet e mia

Grida Duma ka komentuar sot nga studio e emisionit “Kjo Javë” të Nisida Tufës deklaratat e ish-kryeministrit Sali Berisha i cili kritikoi qëndrimin e saj pas rrjedhjes së votave të PD në Kuvend për votimin e Gramoz Ruçit si kryetar Kuvendi.

“Askush nuk e kthen këtë çështje dmth s’duhet t’i japim një vlerësim të natyrës së gjyqit po është një qartësim nga qëndrimi i zotit Berisha të cilën as e komentoj e as e kam komentuar në asnjë rast tjetër.

Vlen të thuhet që për mua debati i brendshëm duhet të mbetet i brendshëm dhe nëse do ishte vlerësuar që debati i brendshëm të jetë i hapur, le të jetë i hapur”.

September 16, 2017 17:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*