Duma: Rama nuk ka deklaruar pikturat në doganë

December 19, 2015 17:25

Duma: Rama nuk ka deklaruar pikturat në doganë

Partia Demokratike deklaroi ditën e djeshme se kryeministri Edi Rama nuk i ka deklaruar pikturat e tij në doganë.

“Çfarë kuptimi do kishte shteti i të padrejtës, shteti i korruptuar e kriminal që ka ngritur Edi Rama, nëse ai vetë nuk do të ishte në krye të shkeljes dhe dhunimit të ligjeve dhe Kushtetutës? E ka bërë këtë në mënyrë të përsëritur për interesat e tij politike. E ka bërë dhe vazhdon ta bëjë edhe për interesin e tij privat dhe personal. Kodi Doganor është një nga ligjet e vendit, që Edi Rama e ka shkelur këto dy vite në mënyrë të përsëritur – tha sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun, Grida Duma.

Populli është në këmbë, dhe shteti i korruptuar, i padrejtë dhe kriminal i Edi Ramës do të shkulet nga themelet njësoj si bunkeri. Koha e maskarenjve ka mbaruar”, – tha Duma. / Dita /

December 19, 2015 17:25
Komento

2 Komente

 1. c'bohet mer yahoo ! December 20, 11:35

  Ci ka bo sala vetes me fotot NuDo publiku ke 55 -sa deputeteve femna te pedes ,
  pupupupu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Shife si o fixu Grida mba Rames njitash ,
  do me ja gelltit te tana
  kjo ka goje gllaberuse vallahi

  Reply to this comment
 2. edi December 20, 13:27

  koha emaskarenjve ka kaluar,….dhe koha e kurvave po afron

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*