Grida përdor edhe gjyshen

May 25, 2015 11:08

Grida përdor edhe gjyshen

Grida Duma ka nxjerrë edhe gjyshen e vet në fushatë.

Ajo ka dalë më të të bëjë Pazar ditën e djeshme, dhe është fotografuar “rastësisht” nga kalimtarët.

Ndërkohë, sot Grida Duma ka bërë një shëtitje me urban, për të bërë premtime se do të përmirësojë këtë shërbim.

grida2

grida3

May 25, 2015 11:08
Komento

11 Komente

 1. aldo May 25, 11:13

  nxirr ke te duash ti nuk eshte se po mashtron njeri me keto fasada!
  pse nuk e merrje autobusin edhe dite te tjera apo kishe frike se te prisheshin rrobat firmato??
  tani u kujtove per transportin publik tani qe erdhi fushata?

  Reply to this comment
  • arber May 25, 11:15

   po tani u kujtove per gjyshen moj ?
   me siguri nuk e mbaje mend heren e fundit kur ke qene per vizite tek gjyshja ..tani per fushate merr e nxjerr te shkreten!!
   te pakten te ishe kujtuar para fushate per kto fotot “rastesisht” me gjyshen se tani nuk ti beson njeri per fushate….

   Reply to this comment
  • samir May 25, 11:17

   mir qe i ben te gjitha per fasade se fundja nuk genjen dot njeri po te pakten her tjeter kur do te marresh urbanin merr ato te ores 8 te mgjesit kur gjtihe nisen per pune e ta shofesh si shtypemi ne njerezit e thjeshte !

   Reply to this comment
  • endi May 25, 11:19

   sa nuk bie ne sy fare po fare qe te gjitha kto po i ben per fushate ..
   mos e mundo me gjyshen moj se eshte plake e nuk ka terezi te dale e te mashtroje njerezit bashke me ty

   Reply to this comment
  • Klaus May 25, 11:39

   Grida mund te perdore edhe burrin e ish dashnorët saj ne kete fushate mirpo durrsaket e kane bere me kohe zgjedhjen e tyre. Edhe kesaj radhe Durresi votebeson Vangjush Dakon per te derguar deri ne fund projektet e nisura.

   Reply to this comment
 2. nopna May 25, 11:13

  rroft fushata qe te b eri te takosh gjyshen !! se pas fushate dhe ti si saliu as sdo dish fare ku e ka shpin gjyshja

  Reply to this comment
 3. olsi May 25, 11:13

  grida eshte njesoj si gjithe shqupistat. deri dje se gjeje dot, sot ne fushate del me gjyshen, i bejn foto duke bere pazare, i hyp autobusit qe smahet mend kur i ka hyp per here te fundit

  Reply to this comment
  • beni May 25, 11:14

   grida, gjyshja, pazari dhe imoraliteti i shqupit! ky di ishte titll perfekt per keto mashtrusa qe hiqen sikur jan si populli por qe nuk rrin asnje dite me popullin

   Reply to this comment
 4. Gent May 25, 11:14

  Te merr ne qaf keshtu!!!

  Reply to this comment
 5. Ashtueshte May 25, 13:35

  Kjo me te zeza eshte gjyshja?

  Reply to this comment
 6. Mark uk May 26, 08:45

  Keni rast militaruca per te marr nga nje dhjetmijlekesh per te shitur voten.Jam i sigurt se jepni cdo gje po ju paguan sa per te pire nje kafe.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*