Gruaja aksidenton për vdekje mbesën 4-vjeçare

February 8, 2018 11:42

Gruaja aksidenton për vdekje mbesën 4-vjeçare

Një grua 36-vjeçare teksa praktikohej për të marrë patentën ka aksidentuar për vdekje mbesën e saj 4-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në Tajlandë, ku nga aksidenti u dëmtuar rëndë edhe një fëmijë tjetër. Ndërsa dy të tjerë u larguan nga rruga duke shpëtuar ndërkohë që makina u shkatërrua në pjesën e prapme.

Ndërsa punonjësit e emergjencës arritën në vendngjarje, Naphee shpërtheu në lot në vendin e ngjarjes, duke bërtitur me zë të lartë: ‘”Oh, jo, të lutem, jo, të lutem, çfarë ka ndodhur?”

Sipas “The Sun” mjekët arritën shpejt në vendngjarje për të dhënë ndihmën e parë, por fëmija u shpall më vonë e vdekur. Ndërkohë që djali është dërguar në spital dhe është nën kujdes intensiv.

l.h/ dita

February 8, 2018 11:42
Komento

1 Koment

  1. ??? February 8, 11:55

    Cfare lidhje ka ky lajm me Shqiperine?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*