Gruaja ia bën borxh që ditën e dasmës, reagimi i dhëndrit është i paparë (VIDEO)

October 1, 2016 14:08

Gruaja ia bën borxh që ditën e dasmës, reagimi i dhëndrit është i paparë (VIDEO)

Dukej se një copë tortë është bërë mollë sherri për një çift, të cilët gjatë ceremonisë së tyre martesore për pak sa nuk përfunduan duke u rrahur.

Një video e postuar së fundmi në internet, shfaq momentin kur dhëndri dhe nusja ndërsa po shijonin tortën e martesës për pak sa nuk rrihen.

Dhe ndërsa në sfond dëgjohej një muzikë romantike dhe dhëndri po i jepte me lugë një copë tortë nuses së tij, e kundërta ndodhi kur i erdhi asaj radha.

Dhëndri mbante gojën e hapur dhe priste që nusja t’ia fusë lugën plotë me tortë, por ajo vendosë të tallet paksa me të duke mos menduar se kjo mund t’i shkaktojë probleme të mëdha.

Ky nuk është rasti i vetëm që çifti për pak sa nuk është rrahur për shkak të kësaj shakaje, në të kaluarën ka pasur edhe raste e video të tjera.

 

October 1, 2016 14:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*