Gruas nga Tirana i marrin portofolin në një dyqan, zbulohet autori

December 20, 2017 21:07

Gruas nga Tirana i marrin portofolin në një dyqan, zbulohet autori

Nje gruaje i kane vjedhur portofolin ne nje dyqan ne Tirane, dhe me e keqja eshte se ia ka marre vete djali i pronarit, i cili gjithashtu punonte si administrator ne dyqan.

Gruaja ka bere kallezim ne Polici dhe kjo e fundit ka shpallur ne kerkim 14-vjeçarin.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 19.12.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë dhe punohet për kapjen e shtetasit të mitur F.D, vjeç 14, banues në Tiranë, pasi dyshohet se në rrugën “Zef Jubani”, në dyqanin që administron, i ka vjedhur portofolin me një shumë lekësh shtetases B.M, vjeç 42, banuese në Tiranë. Neni 134 i Kodit Penal

December 20, 2017 21:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*