Gruevski shfaqet në Kopshtin Zoologjik

February 16, 2016 17:05

Gruevski shfaqet në Kopshtin Zoologjik

Ish-kryeministri dhe lideri i VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski, bashkë me familjen e tij është fotografuar në Kopshtin Zoologjik të Shkupit.

Ai së fundi ka gjetur kohë edhe për familjen e tyre, bashkëshorten Borkica dhe dy fëmijët. Ish-kryeministri ka shëtitur i vetëm, por duke mos u shpëtuar masave të forta të sigurisë, raporton INA.

Gruevski u dorëhoq nga posti i kryeministrit në mes të janarit. Largimi i tij nga drejtimi i qeverisë erdhi pas Marrëveshjes së Përzhinos, e cila u propozua si zgjidhje për krizën politike në vend.

February 16, 2016 17:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*