Grupi i PS sot në Vlorë për të prezantuar strategjinë

November 6, 2012 11:08

Grupi i PS sot në Vlorë për të prezantuar strategjinë

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, do të jetë sot në qytetin e Vlorës për të shpalosur strategjinë elektorale.

Në këtë takim do të marrin pjesë kryetarët e PS-së në rrethe e qytete, delegatë të kongresit si dhe krerët e bashkive socialiste.
Kryesocialisti e ka prezantuar dy herë strategjinë elektorale, njëherë në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare dhe një herë në mbledhjen e grupit parlamentar.

November 6, 2012 11:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*